Розділ статей про вибір вхідних дверей

Вибір вхідних дверей не можна назвати простою справою. Звичайно, якщо розуміти конструктивні особливості дверей, особливості замків, фурнітури, циліндрів — простіше кажучи, знати, що саме потрібно, то вибір буде досить простий, але чи багато жителів Одеси, які мають настільки широкий рівень знань?

У цьому розділі ми розкриємо основні моменти щодо вхідних дверей та зламостійкості. Моментів цих чимало, і на їх читання потрібен час. Але володіючи потрібними знаннями, ви викладете гроші саме за ту конструкцію дверей і комплектацію, яка відповідає вашим потребам, не переплачуючи за непотрібні речі. Сподіваємося, матеріали принесуть вам користь.

Класи дверей за рівнем протистояння силовому зламу

Вхідні двері можуть мати безліч переваг — витончений дизайн, якісні замки, підвищений ступінь протистояння факторам зовнішнього середовища. Але ніхто не буде сперечатися, що захист від зламу повинен знаходитися на першому місці. Саме цю характеристику описують класи зламостійкості.

Що таке віджимання вхідних дверей і як від нього захиститися

Віджимання є одним з поширених методів зламу вхідних дверей. Поширеність криється в простоті — для відкриття дверей потрібен один або кілька ломиків. Як двері відкриваються віджиманням і як від нього захиститися.

Як зламують вхідні двері

У матеріалі описуються поширені методики зламу металевих дверей і способи захисту. Їх знання дозволить вибрати ту комплектацію дверей, яка відповідає вашим потребам.

Особливості та призначення крабової системи

Віджимання дверного полотна є одним з популярних способів зламу вхідних дверей. Повний захист від нього дасть крабова система. У матеріалі розглядається конструкція та принцип роботи цієї системи.

Особливості та призначення захисної фурнітури циліндрів

Серед уразливіших до силового зламу компонентів дверей циліндри займають перше місце. Їх рівень протистояння відмичкам зазвичай дуже високий, тому зламнику простіше зруйнувати личинку. Захист від руйнування існує — це броненакладки.

Навіщо у вхідних дверях ставлять замки різних типів

Традиційно у вхідних дверях один замок сугальдного типу, інший циліндровий. Така схема використовується не без підстав — вона підвищує зламостійкість дверей. За рахунок чого досягається такий ефект і чи можна в дверях використовувати замки одного типу.

Чим дорогі вхідні двері краще дешевих

Всім відомо, що існують дорогі і недорогі двері. Кожна цінова категорія має право на існування, проте багато хто не має уявлення, внаслідок чого досягається економія. Зазвичай шукаються найдешевші двері, але такий підхід може мати сумні наслідки.

Методи захисту комбінованих замків

Зазвичай, якщо двері якісні і в них використовуються стандартні для типових дверей рішення, то їх зламостійкості вистачає для надійного захисту квартири. Але якщо потрібен вищий рівень протистояння зламу, то без захисту замків вам не обійтися.

Що таке комбінований замок. Особливості здвоєних замків

Останнім часом виробники все частіше і частіше використовують в своїх дверях комбіновані замки. Будь-яким механізмам притаманні свої особливості, переваги і недоліки. Є вони і у комбінованих замків.

Час роботи магазину:
будні дні: с 8.00 до 16.00
субота і неділя: с 8.00 до 15.00
Без вихідних днів.
097-01-999-38, (048) 79-89-403
Якісні металеві броньовані двері «Страж» в Одесі
097-01-999-38, (048) 79-89-403
Одеса, Старокінний ринок, магазин «Легіон» (павільйон ПП-36) (будні дні: з 8.00 до 16.00 без вихідних
субота і неділя: з 8.00 до 15.00)
Copyright © 2020, двері «Страж». Дверний словник
Використання матеріалів або графічних елементів сайту заборонено в будь-якому вигляді.

Форма контакту для зв'язку з нами.