Методи захисту комбінованих замків

Зазвичай, якщо двері якісні і в них використовуються стандартні для типових дверей рішення, то їх зламостійкості вистачає для надійного захисту квартири. Але якщо потрібен вищий рівень протистояння зламу, то без захисту замків вам не обійтися.

В останні десятиріччя схему двох замків різних типів стали активно витісняти комбіновані замки. Так, в них використовується той же принцип двох різних систем (зазвичай), але вони об'єднані в одному корпусі, тобто це усе ж один замок. Рішення, використовувані в них, значно підвищили рівень зламостійкості, особливо до інтелектуального зламу. Йдеться мова про блокування однієї системи замка другою системою, проте один замок — це один замок, його легше зруйнувати, ніж два замки окремо. Тому особливого значення набув захист таких замків. Повторимося, мова йде про практично максимальний рівень захисту в побутових умовах.

Навіщо потрібні захисні внутрішні пластини

Варіантів силового зламу існує досить багато, найпоширеніші з них описані на нашому сайті. Захист від тих, які спрямовані на замки, дадуть внутрішні захисні пластини.

Пластини виготовляються з особливо-міцної марганцевої сталі, і на стадії установки замка підкладаються під нього з зовнішнього боку. Після їх установки вибити замок, висвердлити, пробити, розкрити ведмедкою стає дуже важко — на побутовому рівні можна вести мову про неможливість.

До більшості популярних моделей комбінованих замків (зокрема і в Одесі) є свої пластини різних виробників. Більшість з них італійські, проте є і українські пластини з пружинно-ресорної сталі з подальшим загартуванням.

Ми говорили про загальний захист замка, але є циліндр, доступний будь-якому інструменту. Тому внутрішні пластини зазвичай використовуються в комбінації з броненакладками, що захищають циліндр. І такий замок можна назвати максимально захищеним. На фотографії показаний популярний в Одесі (хоча і застарілий) замок Mottura 54.797 без захисту (зліва), і захистом у вигляді внутрішньої пластини і броненакладки. Різниця, як бачимо, велика.

незахищений замок Моттура 54797 захищений замок Моттура 54797

Захисні пластини замків — відмінне рішення, але як будь-якому рішенню, йому притаманні недоліки. Перший з них — збільшення вартості двері. Ціна вхідних дверей складається з вартості безлічі компонентів, і виробники, зважаючи на найжорстокішу конкуренцію, здешевлюють свої двері всіма можливими і неможливими способами. Тому в типових дверях серійного виробництва внутрішніх пластин ви не знайдете. У замовних варіантах — будь ласка, варто тільки захотіти.

Наступний недолік — неможливість установки пластини в готові двері. Товщина пластини — від двох до трьох міліметрів, але ця невелика величина повинна закладатися на стадії виготовлення дверей. Звичайно, в світі дверних конструкцій нічого неможливого немає, з індивідуальним підходом можна зробити все, але просто зняти замок, встановити пластину і поставити замок на місце зазвичай у вас не вийде.

Недоліки, як бачимо, відносні і самих пластин загалом не стосуються, але їх наявність, особливо збільшення ціни, призвело до того, що внутрішні пластини використовуються вкрай рідко.

Магазин «Легіон» — вхідні двері «Страж» в Одесі з установкою

Час роботи магазину:
будні дні: с 8.00 до 16.00
субота і неділя: с 8.00 до 15.00
Без вихідних днів.
097-01-999-38, (048) 79-89-403
Якісні металеві броньовані двері «Страж» в Одесі
097-01-999-38, (048) 79-89-403
Одеса, Старокінний ринок, магазин «Легіон» (павільйон ПП-36) (будні дні: з 8.00 до 16.00 без вихідних
субота і неділя: з 8.00 до 15.00)
Copyright © 2020, двері «Страж». Дверний словник
Використання матеріалів або графічних елементів сайту заборонено в будь-якому вигляді.

Форма контакту для зв'язку з нами.