Чим дорогі вхідні двері краще дешевих

Вартість вхідних дверей для багатьох стоїть на першому місці. Такий підхід частково помилковий — є місця, де дійсно потрібні саме найдешевші двері (підсобки і т. ін.), Але якщо планується використання дешевих дверей як вхідних, то наслідки можуть бути сумними.

Вартість вхідних дверей складається з безлічі складових — вартості замків, фурнітури, циліндрів, використовуваного металу та інших компонентів. У цьому матеріалі ми розглянемо, що в максимальному ступені впливає на ціну дверей, а ви вирішите, чи потрібно це у вашому разі.

Обмовимося, що мова не буде йти про фурнітуру. Зрозуміло, що є іспанські ручки з дуже веселою вартістю, є турецькі та китайські аналоги з досить пристойною якістю і доступною ціною.

Товщина металу

Один з досить важливих факторів, від якого залежить і ціна, і зламостійкість. У недорогих дверях метал обшивки досить тонкий (до 1 мм), тонше і метал профілю, з якого гнеться каркас полотна і коробки. У дверях середнього цінового сегмента метал товстіший — близько 1,5 мм, в дорогих його товщина сягає 2 мм і вище.

Вартість металу — не єдиний фактор ціноутворення. Справа в тому, що товстий метал неминуче призводить до збільшення ваги дверного полотна, що вимагає жорсткішої конструкції і збільшення кількості петель. А це також ще збільшує вартість дверей.

Найчастіше в Одесі купуються двері з металом 1,5 мм, чого цілком вистачає для отримання потрібного рівня зламостійкості, якщо вести мову про рішення для квартири, а не приватного будинку.

Замки

Дуже важливий фактор, бо вартість замків коливається в широких діапазонах. І в цьому разі кожен робить свій вибір — одні ставлять турецькі замки Kale нижчого і середнього цінового сегмента, інші хочуть тільки італійську Моттуру. Зазначимо, що існують і китайські замки, які активно використовують багато виробників. Їх зламостійкість в рази нижче Kale, але повторимося, кожен робить свій вибір.

Циліндри

Самий ціноутворюючий компонент вхідних дверей — це циліндрові механізми. Їх вартість може коливатися від 30 до 400 доларів, а остання цифра — це вартість інших дверей, і навіть не бюджетних. Загалом рівень протистояння інтелектуальному відкриттю циліндрів прямо пропорційний їх вартості, і виробники обмежуються установкою циліндрів нижчого і середнього цінових сегментів навіть в якісних дверях.

Захисна фурнітура (броненакладки)

Установка хорошого і дорогого циліндра тягне установку броненакладок. Високосекретні циліндрові механізми розкрити інтелектуально практично неможливо, тому зламники їх просто руйнують (і служби аварійного відкривання теж). Тому циліндри захищають броненакладками (рекомендується прочитати про їх особливості).

В дешевих дверях ви їх не знайдете, хіба що моделі, встановлені поверх металу дверного полотна, а ось в дорогих наявність такого захисту є нормою. До того ж фурнітура врізається в дверне полотно — зірвати або збити її практично неможливо, але броненакладки такого типу коштують дорожче, та й спосіб монтажу не сприяє зниженню ціни.

Інші компоненти

Виробники пропонують безліч додаткових рішень, що збільшують вартість. Деякі корисні, користь інших сумнівна. Вам вирішувати що потрібно, а що ні, але хочеться однозначно виділити пороги з нержавійки. Їх корисність важко переоцінити — порошкове покриття дуже стійко до стирання, але через декілька років на порозі воно зітреться. Матеріал покликаний знайти варіанти для економії, проте від порогів з нержавійки краще не відмовлятися.

Отже, потрібні відомості у вас є. І коли ви зайдете в магазин або на сайт вхідних дверей, то побачивши дві двері з різною ціною, дивіться насамперед на моделі замків і циліндрів. Їх вартість можна дізнатися в інтернеті, і вона безпосередньо вкаже на клас дверей. Вам залишиться лише вирішити, чи потрібен вам цей клас.

Магазин «Легіон» — вхідні двері «Страж» в Одесі з установкою

Час роботи магазину:
будні дні: с 8.00 до 16.00
субота і неділя: с 8.00 до 15.00
Без вихідних днів.
097-01-999-38, (048) 79-89-403
Якісні металеві броньовані двері «Страж» в Одесі
097-01-999-38, (048) 79-89-403
Одеса, Старокінний ринок, магазин «Легіон» (павільйон ПП-36) (будні дні: з 8.00 до 16.00 без вихідних
субота і неділя: з 8.00 до 15.00)
Copyright © 2020, двері «Страж». Дверний словник
Використання матеріалів або графічних елементів сайту заборонено в будь-якому вигляді.

Форма контакту для зв'язку з нами.